مجموعه ها
_

با مجموعه های شازده کوچولو

آشناشو

در کنار ما کودکان خود را آموزش دهید

کتاب‌های آترینا:

انتشارات «شازده کوچولو» کار بزرگی را در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به راه انداخته است. ابتدا با مجموعه کتاب‌های «آترینا در استان‌های مختلف» کار خود را آغاز کرد و تعداد کتاب‌ها را به ۲۳ موضوع رساند. این یک کار بدیع و خاص است. این فیلم با «آترینا در فرانکفورت»، «آترینا در کانادا» و کشورهای دیگر ادامه یافت و امیدوار بود که همه کشورهای جهان با ویژگی جهانی همراه شوند.

کتاب آترینا به شناسایی آموزش یادمان کشور و فرهنگ ایرانی به طور کلی و یکپارچگی آن به سه زبان می‌پردازد. این مجموعه توسط کودکی که از شهرهای مختلف بازدید می‌کند با استفاده از اشعار، داستان‌ها و هر آنچه که روند یادگیری را جذاب‌تر می‌کند، روایت می‌شود.

همچنین برای شناخت و تبلیغ بیشتر مکان‌های تاریخی و دستاوردهای جالب ایرانی، نمادهای شهر را تهیه کردیم و به عنوان هدیه درون کتاب قرار داده‌ایم.

در این سری کتاب‌ها، آترینا شخصیت اصلی داستان به همراه روباه کوچکش در سراسر ایران سفر می‌کنند و سپس سفر به جهان را آغاز می‌کنند.

برای دادن شخصیت زنده به روباه و ایجاد این حس که روباه می‌تواند صحبت کند، ما در کتاب یک روباه را به عنوان هدیه اضافه کردیم که نشان‌دهنده نقش علامت کتاب و همچنین خواندن اشعار است. کد QR برای بچه‌های عزیز، به طوری که به کودکان سرزمین ما کمک می‌کند تا با تکرار آنها را حفظ کنند.

 

درباره کتاب:

این کتاب درباره شناخت شهرهای مختلف ایران، آداب و رسوم مردم، آثار باستانی، غذاها و دیدنی های تبریز است.

درباره نویسنده:

مونا آرام فر، دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی، تالیف بیش از 5 عنوان کتاب در ادبیات و داستان فارسی دارد. وی متولد سال 1359 در تهران است و به عنوان دستیار آموزشی در دانشگاه های مختلف کشور مشغول به کار بوده و در زمینه ویراستاری و تالیف کتاب فعالیت داشته است.

 

دربارۀ کتاب بانو گشسب:

بانو گُشَسْبْ (به فارسی) یا گشسپ بانو قهرمان مهم اساطیر ایرانی است. او دختر رستم و همسر گیو و مادر بیژن است. مادر بانوگشسپ خالۀ کی‌قباد است و به روایتی گلندام نام دارد.

فرهنگ و تمدن ما مردم ایران به خیلی سال قبل برمی‌گردد. همه‌ی ما از جمله بچه‌ها باید با این فرهنگ، تمدن، شخصیت‌ها و داستان‌های اساطیری آشنا بشویم. یکی از آن‌ کتاب‌هایی که فرزند دلبند شما را با ادبیات کهن و غنی فارسی آشنا می‌کند، شاهنامه می‌باشد.

شاهنامه و اسطوره‌هایش می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد.

این کتاب با گویش کودکانه، تصویرگری زیبا و جذاب فضای شاهنامه را به خوبی به تصویر کشیده. این کتاب هم مثل اکثر کتاب‌های انتشارات شازده کوچولو دارای فایل صوتی و شنیداری می‌باشد که با گرفتن تلفن همراه هوشمند خود روی QR هر صفحه برای فرزند شما بخش خواهد شد.

در کنار این کتاب، هدایایی هم وجود داره که کارت‌های بازی شاهنامه یکی از آن‌ها می‌باشد که فرزندان شما را سرگرم خواهد کرد و می‌تواند بسیار جالب و جذاب باشد.

 

 

28 عنوان کتاب‌های آموزنده انتشارات شازده کوچولو:

حتماً می‌دونید آموزش و تربیت یک موضوعی هست که مطابق شرایط روز در حال تغییر هستش و ما هم نیاز داریم الگوهای تربیتی به روز رسانی شده داشته باشیم.

روانشناسی‌ کودک موضوع خیلی مهمی در تربیت فرزند می‌باشد و به نوعی همان خشت اولی است که باید درست گذاشته بشود و آینده فرزندانمان رو می‌سازد‌.

 

مجموعه کتاب‌های آموزشی دقیقا همان چیزهایی است که شما لازم دارید و همه خصوصیات مفید یک کتاب کودک را دارد. داستانی و سرگرم کننده است و در دل خود پیام‌های آموزشی - تربیتی دارد که به بچه‌ها انتقال می‌دهد و حتی برای والدین هم نکات آموزشی در دل کتاب دارد.

کودکان به کتاب و فیلم و جلوه‌های بصری این چنینی توجه خاصی دارند و حرف شنوی بیشتری نسبت به حرف والدین از این مجموعه‌ها دارند که می‌تواند خواندناش برای آن‌ها مفید باشد.

در این مجموعه کتاب‌ها مسائل رفتاری رایج در کودکان یک به یک بررسی شده. مشکلاتی مثل خجالتی بودن، نداشتن اعتماد به نفس، دروغ‌گویی، ترس، شب اداری، کابوس، عدم علاقه به درس، مشکل با هم سن و سال‌ها، طلاق والدین و...

 

داستان‌های محبوب جهان

اگر مثل اغلب والدین حساسیت دارید و نمی‌دانید محتوای چه کتابی برای دلبندانتان مناسب است چاره‌اش این است که دنبال همین کتاب‌هایی که امتحانشان را پس داده‌اند و سال‌هاست در حال تجدید چاپ هستند و به اکثر زبان‌های دنیا ترجمه شدند و با فرهنگ‌ها و در زمان‌های مختلف کارایی داشتند مراجعه کنید.

داستان‌های محبوب دنیا همان قصه‌های معروفی هستند که همه ما با آن‌ها بزرگ شدیم و خاطرات و نوستالژی‌های زیادی با آن‌ها داریم. چه چیزی بهتر از اینکه فرزندان عزیزمان هم با این قصه‌های جذاب سرگرم بشوند و رشد کنند؟

با تهیه‌ی پکیج کتاب‌های محبوب دنیا فرزندان شما سفری به رویاهای زیبا خواهند داشت. داستان‌هایی فوق جذاب که سالیانه سال از هر دهه‌ای طرفداران خود دار داشته و دارد.

با شنیدن این قصه‌ها هیچ وقت ناامید نمی‌شوید.

- از تنه‌ی لوبیای غول پیکر بریم بالا ...

- دنبال سنگ‌ریزه با هانسل و گرتل همراه بشیم ...

- تا به حادوگر مهربون شهر اُز برسیم ...

 

سری کتاب‌های جین‌علی

کتاب‌های جین علی یک مکمل برای آموزش الفبا برای فرزندان شما می‌باشد که بتوانند خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند.

مجموعه‌کتاب‌های پرفروش جین‌علی در کنار داستان‌های آموزنده، تمرین و یادگیری کلمات را از ساده به سخت دارا می‌باشد، کاملاً‌ درست است تمرین و تمرین و تمرین ...

آن‌ هم تمرین‌های اصولی و برمبنای آموزش‌های علمی با طراحی مناسب که از آموزش‌های ساده به سمت آموزش‌های سخت‌تر حرکت می‌کنند و باعت می‌شود یادگیری سواد در کنار سرگرم شدن و استفاده از فاکتورهای جذاب برای بچه‌ها هم شیرین و هم دلچسب بشود و به خوبی به درک بهتر آن‌ها کمک می‌کند.

خصوصاً در زمانی که آموزش‌های آکادمیک و مدرسه‌ای به دلیل ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفته باید بیشتر مراقب باشیم که مهم‌ترین مقطع تحصیلی بچه‌ها درست و اصولی طی شود.

 

 

کتاب آموزش حروف الفبا

کتاب جامع آموزش حروف الفبا با محتوایی جدید و با نگرشی نو به آموزش حروف الفبا با تصاویری جذاب و آموزشی به پیشگاه شما تقدیم می‌شود .

پیش از خواندن کتاب ذکر چند نکته را برای استفاده بهتر شما از کتاب واجب می‌دانیم.

این کتاب بر پایه سه ستون بنا شده است:

  1. قسمتی از کتاب آموزش تصویری است که فرزند شما با استفاده از تصاویری که براساس متن داستان ترسیم شده است از هوش تصویری استفاده می‌کند و کلمات را مرور می‌کند.
  2. قسمتی دیگر، آموزش دیداری و شنیداری است که در کنار هر عنوان درسی اسکن کردن QR کد) گذاشته شده و با اسکن کردن این قسمت روی بارکد می‌توانید داستان‌ها را از زبان مؤلف به صورت یک قصه بشنوید.
  3. برای ماندگاری حروف الفبا در ذهن فرزند شما، تمرین نوشتاری قرارداده شده است که با تمرین و تکرار، حروف به صورت کامل در ذهن کودک شما نقش می‌بندد.